Kimsin sen?

Kurulduğu ilk günden itibaren

"İşine aşık kişilerden oluşan,
bulunduğu alanda şampiyonluğa oynayan
iyi bir takım"

ISTCODE 360° DIJITAL ILETIŞIM AJANSI
2013 yılında temelleri atılmış firmamız, günümüzde Istcode Yazılım Danışmanlık Reklam ve Ticaret Ltd.Şti resmi unvanıyla hizmet veren bir dijital ajanstır. Kurulduğu yıllarda takım olarak firmalara outsource destek verip, zaman içerisinde kendi bünyesinde oluşumunu tamamlamıştır.
Ezber bozan kreatiflik

Yenilikçiyiz

Kurulduğu günden itibaren “müşterilerine Dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Istcode, bu süreçte sürekli gelişime önem verip, yenilenmeyi ve modern kalmaya hedeflemiştir.
#bizdostuz

Önemsiyoruz

Tüm müşterilerine her zaman şeffaf yaklaşıp, %100 Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir. Aldığı tüm işlerde her zaman hizmet verdiği kurumların bir departmanı gibi çalışmaktadır. Genç ve dinamik kadrosu ile Dünya genelindeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.
ISTCODE DEĞERLERİ
Müşterilerine değer katmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğidir. Son teknolojinin takipçisi olmaktan öte, yaratıcısı olmak için çalışıyoruz. Farklılıkları zenginlik olarak gören bir anlayışı benimsiyor, her anlamda bireysel haklara saygıyı ön planda tutuyoruz.

300 +

Web Sitesi

50 +

Mobil Uygulama

100 +

Çalışma Şansı Bulduklarımız

25,000 +

Günlük Ziyaretçi

Merhaba
Hakkımızda daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Dilerseniz kendimizi daha yakından tanıtabilir, sizlerle güzel projelere imza atabiliriz.
İletişime Geç