fbpx
İletişime Geç
info@istcode.com
Tel: 0 212 806 26 33
Tel: 0 850 933 39 88
Kahveye bekleriz
Adres: Nish İstanbul Residance, C Blok, D:153
Bahçelievler/Istanbul

Mobil Uygulama

Taleplerinizi somut aksiyon planlarına dönüştüren mobil uygulama ajansı

Mobil Uygulama Ajansı

Mobil Uygulama Ajansı

Günlük hayatta en büyük yardımcılarımızdan biri olan mobil uygulamalar, bilgisayar ile zenginleşen hayatımızı, iyice küçülterek, mobil cihazlarla istediğimiz her zaman yanımızda taşımamıza olanak sağlıyor.

Kullanıcının gereksinimlerine göre yaklaşarak, karmaşık süreçleri basit ve tüketici tarafından kabul edilebilir çözümlere dönüştürüyoruz.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Çözümleri

En yüksek standartları karşılayan ve gerçek sorunları çözen uygulama geliştirme, tüketicilerin günlük yaşamlarında yeni fırsatlar elde etmelerini sağlar.

Yenilikçi yaklaşımımız ve yaratıcı problem çözme becerilerimizle, müşterilerimize bizi sevdiren bir “vay canına” deneyimi inşa ediyoruz.

Native veya Hybrid Mobil Uygulama

İhtiyaçlarınıza yönelik analizler yaparak, kullanıcı istek ve deneyimlerini göz önünde bulunduruyor, uygulama gereksinimlerini karşılayacak şekilde native ve hybrid mobil uygulamalar yaratıyoruz.

Native uygulama nedir?

Native uygulamalar her yazılım türü için (iOS, Android, Windows Mobile vs.) ayrı ayrı hazırlanmaktadır. Ardından da cihaz boyutlarına göre tasarımlar optimize edilmektedir. Örnek vermek gerekirse iOS tabanlı bir Native uygulama hazırlattığımızı düşünelim. Bu hem iPhone hem de iPad üzerinde çalışması durumunda tasarımların cihazlara göre optimize edilmesi gerekiyor. Her yazılım platformu için farklı yazılım dili kullanmaktadır.

Hybrid uygulama nedir?

Hybrid uygulamalar native mobil ve web mobil uygulamalarının özelliklerinin birleşimi gibi düşünülebilir. Web teknolojileri ile geliştirme imkanı sunup, native katmanla sarmalanan uygulama cep telefonun native özelliklerini kullanarak çalışmaktadır. Tek bir geliştirme ile Ios, Android ve Windows Phone da platform bağımsız olarak çalışmaktadır. Native uygulamaya göre maliyeti düşüktür.

Detaylara birlikte karar verelim.

Mobil uygulama projenizle ilgili çalışmaya başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Talep Formu