Sosyal Medya Ajansı | Sosyal Medya Yönetimi - Istcode Dijital Ajans
Sosyal Medya Ajansı

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Ajansı


Sürekli olarak aktif, çizgisini tamamen müşteri alışkanlıklarına uygun olarak planlamış, organik takipçiler kazanarak değer kazanan marka hesapları oluşturmaya çalışan kolektif bir yapıdayız. Aklınızdaki sosyal medya ajansı nedir, markanız için nasıl ve ne gibi bir strateji izlenecek, adım adım inceliyoruz.Sosyal Medya Yönetimini Nasıl Yapıyoruz?


Doğru sosyal medya stratejisi oluşturuyor,
Marka çizginizi belirliyor.
Müşteri portföyünüzü genişletecek çalışmalar yapıyor,
Kreatif fikirler sunuyor,
Kısa ve uzun vadeli planlar hazırlıyor,
Günlük görseller hazırlıyor,
Fotoğraf çekimine geliyor,
Rakiplerinizi ve sektörü sizin adınıza takip ediyor,
Büyük topluluklara erişebileceğiniz en kısa, en ekonomik, en prestijli yolu buluyor,
Tüm çalışmalarını ve değer artış analizini size periyodik aralıklarla raporluyoruz.Sosyal Medya Yönetimi Teklifine Hangi Hizmetler Dahil Olacak?


Hesapların açılımı, içerik oluşturulması, günlük paylaşım planlaması, haftalık paylaşım planlaması, içerik yazıları, görsel&video oluşturulması, özel gün paylaşımları, mesaj/yorum cevaplama, sektörel rakip araştırması, aylık detaylı raporlama.


Sosyal medya büyük topluluklara erişebileceğiniz en kısa, en ekonomik, en prestijli yoldur.

Şimdi buradan hızlı talep formu gönderebilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Başarı için önce "Doğru Strateji"


Farkındalık yaratmak, dikkat çekmek için bir planlama ile ilerlemek gerek. Bunun için iyi bir öngörü ve tecrübeye ihtiyacınız olacak.
İşte burada sizin adınıza tüm işleri devralmaya hazırız! Sosyal medya uzmanlarından oluşan bir takım her dakika sizler için çalışıyor olacak.Marka Konumlandırma


Bir sosyal medya hesabını aldığımız sırada, bir çok soru soruyoruz.
Nerede, kime, ne zaman, nasıl gözükmelisiniz?
Önce müşterilerinizi ve rakiplerinizi doğru analiz etmekle başlayan bir yolculuğa çıkıyoruz.İçerik Yönetimi


Sosyal medya, kendini sürekli yenileyen, çeşitli dinamikleri olan bir mecradır. Bu sebeple sürekli olarak gündeme uygun, görseller, gifler, videolar üretip, takipçilerinizin karşısına en uygun şekilde çıkmanızı sağlıyoruz.İmaj Herşeydir: Tasarımın Gücü


Mecralardaki duruşunuz, kullandığınız görseller müşterileriniz gözünde prestijinizi arttıracaktır. Bu sebeple marka çizginiz dahilinde oluşturulacak tasarımlarla, takipçilerinizin ilgisi çekmeyi hedefliyoruz.

Sosyal Medya Ajansı

Kriz Yönetimi


Sürekli aktif olan bir marka hesabının, paylaşımlarının zamanında yapılması, soruların hemen cevaplanması, kriz yönetimini yerinde yapması çok önemlidir. Yapılacak tüm çalışmalar sonunda istatistikleri izliyor, veriler dahilinde aksiyon alıyoruz.Sosyal Medya Reklamları


Özellikle yeni kitlelere erişmek isteyen markalarda, sıklıkla kullanılan sponsorlu sosyal medya reklamları yönetimini de uzman ellere bırakın. Hedef kitlenize, en uygun reklamları göstereceğimiz planlamalarla, etkisini ikiye katlayacak çalışmalar yapıyoruz.Influencer ve Affilate Marketing


Ürünleriniz hakkındaki deneyimlerini paylaşan sosyal medya fenomenleri, etkileşiminizi düşündüğünüzden çok daha fazla arttıracaktır. Tarafınıza ön çalışmasını yapacağımız ortaklık anlaşmalarıyla, markanıza olan ilgi gün geçtikçe büyütüyor olacağız.Sosyal medya yönetimi hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

kapat

Sosyal Medya Yönetimi Teklif Talebi

Sizlerle nasıl iletişime geçebiliriz?


Ad Soyad

*Hata


Şirket

*Hata


E-mail

*Hata


Telefon

*Hata
Yeni Proje Talebi

Şimdi başlayalım mı?

Istcode Sosyal Medya Yönetimi