fbpx
İletişime Geç
info@istcode.com
Tel: 0 212 806 26 33
Tel: 0 850 933 39 88
Kahveye bekleriz
Adres: Nish İstanbul Residance, C Blok, D:153
Bahçelievler/Istanbul

Web Sitesi

Markanızı temsil edecek web sitesi ile dijitaldeki varlığınızı güçlendirin!

Web Sitesi Tasarımı

Özel Tasarım

Web sitesi tasarımları markanıza %100 Responsive olarak her cihaza özel olarak tasarlanır. 

SEO Uyumu

Hızlı ve yönetilebilir web siteleri ile maksimum SEO uyumluluğu gözetilir.

Kodlama Mimarisi

Modern yazılım mimarileri kullanılarak yüksek performansta çalışması sağlanır.

Sürekli Destek

Web sitesinin canlıya alınması öncesi ve sonrasında, sürekli destek hizmeti verilir.

Benesta Web Sitesi

Benesta Web Sitesi

Volti Web Sitesi

Volti Web Sitesi

StartUP House Web Sitesi

StartUP House Web Sitesi

Soho Web Sitesi

Soho Web Sitesi

Sephora Micro Web Sitesi

Sephora Micro Web Sitesi

Ford Otosan Dijital Toplantı

Ford Otosan Dijital Toplantı

NASIL BAŞLIYORUZ?

Web sitesi süreci

İlk Adım

Analiz ve Araştırma

Talep ettiğiniz web sitesi hakkında size iletilecek olan brief dosyası üzerine, hızlıca araştırma ve analiz çalışmasına başlıyoruz. Marka ve sektör hakkında verileri toplayarak, neler geliştirileceği konusunda stratejik plan hazırlıyoruz.

analiz ve araştırma
İkinci Adım

UI & UX Tasarım Çalışmaları

Tasarımınızı, marka kimliğinize özel, kullanıcı deneyimine uygun olacak şekilde Figma ya da Adobe XD üzerinde çizip, onayınıza sunuyoruz.

ui tasarım
Üçüncü Adım

Kodlama Süreci

Onaylanan tasarım üzerinden kodlama sürecine başlayıp, modern kod mimarilerinin kullanıldığı, yüksek güvenlik önlemlerinin uygulanan web siteleri üretiyoruz.

kodlama
Son Adım

Test ve Canlıya Geçiş

Web sitesi demo ortamda test edilir. Tüm fonksiyonel özellik ve algoritmaları deneme ortamında kontrol edilerek, son müşteri onayından sonra canlı yayına alınır.

web-sitesi-test
Bilmek isteyebilecekleriniz

Web sitesi hakkında sıkça sorulan sorular

Web sitesi gerekli midir?

Potansiyel müşterileriniz, sizin ya da hizmetleriniz hakkınızda bilgi almak istediklerinde ilk olarak web sitenizi aratırlar. Sunduğunuz hizmet ile ilgili search yapan bir arama motoru kullanıcısı da web siteniz sayesinde size ulaşabilir. Fakat web siteniz yoksa size ulaşmak zor olacaktır. Hedef kitlenize ulaşma ve kimliğinizi doğru yansıtabilmek için web sitesi gereklidir.

Web sitem mobil uyumlu olmak zorunda mı?

Akıllı telefon kullanımı günden güne artıyor. Web sitenizi her cihaza uygun hale getirmek, markanızın trafiklerini artırmak demektir. İnternette varlığınızı güçlendirmek ve rakiplerinizin önüne geçmek için mobil uyumlu olmak ve güncellemeleri takip etmek doğru olacaktır.

Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Markanız adına web sitesi kurma kararı verdikten sonra bu işi yapan profesyoneller ile çalışma sürecine başlarsınız. Web sitesi kurmak kısa bir süreç değildir. Domain, hosting ve tasarım süreci gibi birçok adım vardır.

Web sitesi trafiği nasıl artırılır?

Sitenizin performansını artıracak birçok tool mevcut. Bunları etkili bir şekilde kullandığınızda web sitenizin trafiklerinde iyileştirmeler yapabilirsiniz. Organik trafiklerle başarı elde etmek için çeşitli optimizasyon çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. Bu konularda yeterli bilgiye sahip değilseniz profesyonel bir destek almak daha iyi olabilir.

Detaylara birlikte
karar verelim.

Hızlı talep formunu doldurun.
Genel Talep Formu

Benesta Web Sitesi

Lüks ve üst düzey inşaat projeleriyle öne çıkan Benesta markasının yeni web sitesini, Istcode olarak tasarlayarak yayına aldık.   Kullanıcı deneyimi ve öne çıkan tasarım trendlerini dikkate alarak...

View Project

Volti Web Sitesi

“Güç seninle, enerji yanında” mottosuyla, elektrikli araç kullanıcıların sarj kaygısını ortadan kaldırmak için tasarlanan Volti web sitesi yayında!Istcode olarak responsive çalıştığımız Volti web sitesi, tüm mobil...

View Project

StartUP House Web Sitesi

Geleceğin unicornları burada!   Peki sen başarılı girişimciler arasında yer almak için hazır mısın?   İşte sana bir sürpriz: YTU Startup House web sitesi, tam da bu heyecan dolu evreninin...

View Project

Soho Web Sitesi

View Project

Sephora Micro Web Sitesi

Sephora’ya özel lansman etkinliği için yapılan micro web sitesi ile davetlilere özel bir deneyim sunduk. Kullanıcı alışkanlıklarına göre tasarlanan, ziyaretçilerin kolayca kayıt olup, etkinlik hakkında bilgiler...

  • Tasarım

    UI & UX, Web Sitesi Tasarımı, Web Sitesi Yazılımı

  • Marka

    Sephora

  • Etiketler

    Web site

View Project

Ford Otosan Dijital Toplantı

Ford Otosan bayilerine dijital ortamda gerçekleştirilen toplantının, yüklenicisi olduk. Yaklaşık 650 kişinin katılım gösterdiği toplantıda, Ford Otosan Elektrikli Araç Tanıtımı, E-Transit gibi bir çok konu başlığı hakkında bilgiler...

View Project