fbpx
İletişime Geç
info@istcode.com
Tel: 0 212 806 26 33
Tel: 0 850 933 39 88
Kahveye bekleriz
Adres: Nish İstanbul Residance, C Blok, D:153
Bahçelievler/Istanbul

Web Sitesi

İşletmenizin dijital yolculuğu kusursuz bir web sitesi ile başlar

Ödüllü Web Sitesi Ajansı

Yılların verdiği birikimle, projelerinizi sizinle birlikte şekillendiriyor, ihtiyaçlarınıza özel çözümler ile, ihtiyaçlarınıza uygun özel fonksiyonelliklerle donatılmış, yenilikçi ve yaratıcı web siteleri yaratıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Her projemiz, sizin için özel bir hikayenin başlangıcını simgeliyor. İşte bu hikayenin dijital dünyadaki yansıması için buradayız. Web tasarımında uzmanlaşmış bir ekip olarak, işletmenizin kişiliğini en iyi şekilde yansıtan estetik ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlayarak varlığınızı güçlendiriyoruz.

Tasarım süreçlerinizi ziyaretçilerinizi etkilemek ve sitenizde keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlamak için özenle hazırlıyoruz.

Profesyonel Web Sitesi

Modern Yazılım Mimarisi

Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar, yazılım dünyasında da bir devrim yaratmış durumda. Modern yazılım mimarisi ile, bu değişen dinamiklere uyum sağlamak, ölçeklenebilir ve esnek çözümler sunmak olmazsa olmazımız.

Responsive Web Sitesi

Benzersiz Web Tasarımlar

Markanızı ve beklentilerinizi derinlemesine analiz ederek, markanıza özel tasarımlar hazırlıyoruz. Kullanıcı dostu arayüz ve görsel tasarımlar ile ziyaretçilerinizi etkilemek ve sitenizde keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlamaları için özenle çalışıyoruz.

Web Sitesi Bakım ve Destek

Son işler

Goart Metaverse Web Sitesi

Goart Metaverse Web Sitesi

The Coffee Factory Web Sitesi

The Coffee Factory Web Sitesi

YTÜ Startup House Web Sitesi

YTÜ Startup House Web Sitesi

Benesta Web Sitesi

Benesta Web Sitesi

Volti Web Sitesi

Volti Web Sitesi

Soho Web Sitesi

Soho Web Sitesi

Sık sorulan sorular

Web sitesi gerekli midir?

Potansiyel müşterileriniz, sizin ya da hizmetleriniz hakkınızda bilgi almak istediklerinde ilk olarak web sitenizi aratırlar. Sunduğunuz hizmet ile ilgili search yapan bir arama motoru kullanıcısı da web siteniz sayesinde size ulaşabilir. Fakat web siteniz yoksa size ulaşmak zor olacaktır. Hedef kitlenize ulaşma ve kimliğinizi doğru yansıtabilmek için web sitesi gereklidir.

Web sitem mobil uyumlu olmak zorunda mı?

Akıllı telefon kullanımı günden güne artıyor. Web sitenizi her cihaza uygun hale getirmek, markanızın trafiklerini artırmak demektir. İnternette varlığınızı güçlendirmek ve rakiplerinizin önüne geçmek için mobil uyumlu olmak ve güncellemeleri takip etmek doğru olacaktır.

Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Markanız adına web sitesi kurma kararı verdikten sonra bu işi yapan profesyoneller ile çalışma sürecine başlarsınız. Web sitesi kurmak kısa bir süreç değildir. Domain, hosting ve tasarım süreci gibi birçok adım vardır.

Web sitesi trafiği nasıl artırılır?

Sitenizin performansını artıracak birçok tool mevcut. Bunları etkili bir şekilde kullandığınızda web sitenizin trafiklerinde iyileştirmeler yapabilirsiniz. Organik trafiklerle başarı elde etmek için çeşitli optimizasyon çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. Bu konularda yeterli bilgiye sahip değilseniz profesyonel bir destek almak daha iyi olabilir.

Detaylara birlikte
karar verelim

Hızlı talep formunu doldurun.
Genel Talep Formu

Goart Metaverse Web Sitesi

Goart Metaverse’in dijital varlığını güçlendirmek ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak için büyük bir özveriyle çalıştık. Metaverse Dünyasına Yolculuk: Goart’ın benzersiz metaverse dünyasına yapılan bu dijital...

  • Tasarım

    Figma

  • Marka

    Goart Metaverse

  • Etiketler

    Web site

View Project

The Coffee Factory Web Sitesi

Istcode olarak, The Coffee Factory web sitesini yeniden hayata geçirmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız ve kullanıcı odaklı tasarımımız ile, siz değerli kahve severlere daha...

View Project

YTÜ Startup House Web Sitesi

Geleceğin unicornları burada! Peki sen başarılı girişimciler arasında yer almak için hazır mısın? İşte sana bir sürpriz: YTU Startup House web sitesi, tam da bu heyecan dolu evreninin...

View Project

Benesta Web Sitesi

Lüks ve üst düzey inşaat projeleriyle öne çıkan Benesta markasının yeni web sitesini, Istcode olarak tasarlayarak yayına aldık. Kullanıcı deneyimi ve öne çıkan tasarım trendlerini dikkate alarak...

View Project

Volti Web Sitesi

“Güç seninle, enerji yanında” mottosuyla, elektrikli araç kullanıcıların sarj kaygısını ortadan kaldırmak için tasarlanan Volti web sitesi yayında!Istcode olarak responsive çalıştığımız Volti web sitesi, tüm mobil...

View Project

Soho Web Sitesi

View Project