fbpx
İletişime Geç
info@istcode.com
Tel: 0 212 806 26 33
Tel: 0 850 933 39 88
Kahveye bekleriz
Adres: Nish İstanbul Residance, C Blok, D:153
Bahçelievler/Istanbul
Branding
Mart 1, 2024

Laces Branding

Istcode olarak, yaratıcı çözümlerimizle markaların dijital dünyadaki varlığını güçlendirmek için buradayız. Laces gibi yenilikçi bir sneaker markasıyla işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Laces, sneaker tutkunlarına koşu kültürünü yansıtan ve teknolojik ayakkabılar sunan bir multibrand mağaza olarak sektörde dikkat çekiyor.

 

Biz Kimiz?

Biz, Istcode ailesi olarak, marka kimliği oluşturma ve dijital varlıkları güçlendirme konusunda uzmanlaşmış bir ekibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunmak için buradayız. Laces gibi dinamik ve yenilikçi markalarla birlikte çalışarak, onların marka hikayelerini güçlendirmek ve hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlamak için çabalıyoruz.

 

Laces ve Istcode İşbirliği

Laces, sneaker tutkunlarına koşu kültürünü yansıtan ve teknolojik ayakkabılar sunan bir multibrand mağaza olarak tanınıyor. Marka kimliğini güçlendirmek ve dijital varlığını güçlendirmek için Istcode’u tercih etti. Profesyonel ekibimiz, özgün tasarım ve stratejik yaklaşımlarla Laces’in marka hikayesini ve ürünlerini vurgulayarak, hedef kitlelerine etkili bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Brief

Laces Branding

  • Araçlar

    Branding

  • Marka

    Laces

  • Etiketler

    Branding