fbpx
İletişime Geç
info@istcode.com
Tel: 0 212 806 26 33
Tel: 0 850 933 39 88
Kahveye bekleriz
Adres: Nish İstanbul Residance, C Blok, D:153
Bahçelievler/Istanbul
Branding
Şubat 1, 2024

Xway Branding

Istcode olarak, Xway’in havalimanı transfer hizmetleri için özel olarak hazırladığımız branding çalışmalarıyla gurur duyuyoruz. Xway, seyahat deneyiminizi daha konforlu ve sorunsuz hale getirmek için burada ve biz de onların marka kimliğini oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık.

 

Biz Kimiz?

Biz, Istcode ailesi olarak, marka kimliği oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak biliniyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine odaklanarak, kreatif çözümler sunmak için buradayız. Xway’in marka kimliğini güçlendirmek ve onlara benzersiz bir dijital varlık kazandırmak için çabalıyoruz.

 

Xway: Yenilikçi Havalimanı Transfer Çözümleriyle Küresel Arenaya Adım Atıyor!

Xway seyahat endüstrisindeki mevcut zorlukları ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, havalimanı transfer hizmetlerini daha verimli ve kullanıcı dostu hale getirmek için teknolojiyi kullanıyor. Biz de akıllı rezervasyon sistemleri, mobil uygulamalar ve dijital platformlar aracılığıyla müşterilere daha kolay ve hızlı erişim sağlayan bir portal tasarladık.

Başlarken marka değerlerini yansıtan bir logo tasarladık ve kurumsal renk paleti oluşturduk. Ayrıca, web sitesi tasarımı ve kullanıcı deneyimi odaklı yaklaşımlarımızla Xway’in dijital varlığını güçlendirdik. Tüm bu çalışmalarımızı, Xway’in müşterilerine güvenilirlik ve konfor vaat eden bir marka olarak tanınmasını sağlamak için yaptık.

  • Araçlar

    Branding, Strategy, Web Design, Mobile App

  • Marka

    Xway