1. Merhaba
  2. Sanırım bir mobil uygulamaya yaptırmak istiyorsunuz
  3. Detaylı konuşmak için buradan iletişime geçebilirsiniz
  4. Aksi takdirde burada size bir robot yazıyor olacak
  5. Fakat henüz konuşmayı tam bilmiyor :)
Android | Ios

Mobil Uygulama

Günlük hayatta en büyük yardımcılarımızdan biri olan mobil uygulamalar, bilgisayar ile zenginleşen hayatımızı iyice küçülterek, mobil cihazlarla istediğimiz her zaman yanımızda taşımamıza olanak sağlıyor.
Erişilebilir olmak budur

Akıllı telefon kullanım oranı %89

Müşterileriniz ile daha kolay ve daha yakın ilişki kurabilme şansını yaratabilirsiniz.

Akıllı telefon kullanımı yaygınlaştıktan sonra insanların hedeflerine erişmek için ağırlıklı olarak mobil uygulamaları tercih ettiklerini biliyor musunuz?

Fark yaratmak adına!

Başarılı şirketlerin iletişim tercihi

Günümüzde artık markalaşma sürecini tamamlamış olan işletmeler, mobil uygulama ile kendilerini daha çok tanıtmakta ve daha çok müşteriye ulaşmaktadır..
Belirlemek için önce konuşmamız gerek

Native mi Hybrid mi?

İhtiyaçlarınıza yönelik analizler yaparak, kullanıcı istek ve deneyimlerini göz önünde bulundurarak, uygulama gereksinimlerini karşılayacak şekilde native ve hybrid teknolojileri ile mobil uygulamalar yaratıyoruz.

Native Nedir?

Native uygulamalar her yazılım türü için (iOS, Android, Windows Mobile vs.) ayrı ayrı hazırlanmaktadır. Ardından da cihaz boyutlarına göre tasarımlar optimize edilmektedir. Örnek vermek gerekirse iOS tabanlı bir Native uygulama hazırlattığımızı düşünelim. Bu hem iPhone hem de iPad üzerinde çalışması durumunda tasarımların cihazlara göre optimize edilmesi gerekiyor. Her yazılım platformı farklı yazılım dili kullanmaktadır.

Hybrid Nedir?

Hybrid uygulamalar native mobil ve web mobil uygulamalarının özelliklerinin birleşimi gibi düşünülebilir. Web teknolojileri ile geliştirme imkanı sunup, native katmanla sarmalanan uygulama cep telefonun native özelliklerini kullanarak çalışmaktadır. Tek bir geliştirme ile Ios, Android ve Windows Phone da platform bağımsız olarak çalışmaktadır.

Detaylı bilgi almak ister misiniz? İletişime Geçin!