Mobil Uygulama Ajansı | Mobil Uygulama Yazılımı Geliştirme - Istcode
Mobil App Yazılımı

MOBİL UYGULAMA

Mobil Uygulama Ajansı

Mobil Uygulama Yazılımı


Günlük hayatta en büyük yardımcılarımızdan biri olan mobil uygulamalar, bilgisayar ile zenginleşen hayatımızı, iyice küçülterek, mobil cihazlarla istediğimiz her zaman yanımızda taşımamıza olanak sağlıyor.

Kullanıcının gereksinimlerine göre yaklaşarak, karmaşık süreçleri basit ve tüketici tarafından kabul edilebilir çözümlere dönüştürüyoruz.Mobil Uygulama Yazılımı


Akıllı telefon kullanım oranı %89


Müşterileriniz ile daha kolay ve daha yakın ilişki kurabilme şansını yaratabilirsiniz. Akıllı telefon kullanımı yaygınlaştıktan sonra insanların hedeflerine erişmek için ağırlıklı olarak mobil uygulamaları tercih ettiklerini biliyor musunuz?

Günümüzde artık markalaşma sürecini tamamlamış olan işletmeler, mobil uygulama ile kendilerini daha çok tanıtmakta ve daha çok müşteriye ulaşmaktadır.

Mobil Yazılım

Native ya da Hybrid


İhtiyaçlarınıza yönelik analizler yaparak, kullanıcı istek ve deneyimlerini göz önünde bulundurarak, uygulama gereksinimlerini karşılayacak şekilde native ve hybrid teknolojileri ile mobil uygulamalar yaratıyoruz.Mobil Uygulama


Native uygulama nedir?


Native uygulamalar her yazılım türü için (iOS, Android, Windows Mobile vs.) ayrı ayrı hazırlanmaktadır. Ardından da cihaz boyutlarına göre tasarımlar optimize edilmektedir. Örnek vermek gerekirse iOS tabanlı bir Native uygulama hazırlattığımızı düşünelim. Bu hem iPhone hem de iPad üzerinde çalışması durumunda tasarımların cihazlara göre optimize edilmesi gerekiyor. Her yazılım platformu için farklı yazılım dili kullanmaktadır.

Hybrid uygulama nedir?


Hybrid uygulamalar native mobil ve web mobil uygulamalarının özelliklerinin birleşimi gibi düşünülebilir. Web teknolojileri ile geliştirme imkanı sunup, native katmanla sarmalanan uygulama cep telefonun native özelliklerini kullanarak çalışmaktadır. Tek bir geliştirme ile Ios, Android ve Windows Phone da platform bağımsız olarak çalışmaktadır. Native uygulamaya göre maliyeti düşüktür.


İhtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak bir mobil uygulama için, şimdi bize ulaşın.

kapat

Mobil Uygulama Yazılımı Teklif Talebi

Sizlerle nasıl iletişime geçebiliriz?


Ad Soyad

*Hata


Şirket

*Hata


E-mail

*Hata


Telefon

*Hata
Yeni Proje Talebi

Şimdi başlayalım mı?

Mobil Uygulama Teklifi