fbpx
İletişime Geç
info@istcode.com
Tel: 0 212 806 26 33
Tel: 0 850 933 39 88
Kahveye bekleriz
Adres: Nish İstanbul Residance, C Blok, D:153
Bahçelievler/Istanbul

Mobil Uygulama Ajansı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Baştan sona doğru analiz edilmiş, doğru planlanmış ve aksiyon planı en doğru şekilde kurgulanmış bir ekiple yola çıkmak şart. Bir app yapmak istiyorsunuz ve bir arayıştasınız. Unutmayın, pek çok kişi, sizin gibi arayışa geçiyor. Bu arayışın sonunda birçok kişi yeni bir başarı hikayesi yaratıyor. Aynı zamanda birçok kişide büyük bir hüsrana uğrayıp, proje ortasında vazgeçmek zorunda kalıyor.

Yaptıracağınız mobil uygulamanın native mobil uygulama ya da hybrid mobil uygulama olup olmayacağını mutlaka önceden belirleyin. Bunu ajansla ortak karar altında da belirleyebilirsiniz. Yazılımınız sürekli olarak kullanılacaktır. Bu sebeple, bu, vereceğiniz en önemli kararlardan biri.

Yaptıracağınız ajansın kullanıcı dostu arayüz kullanıp kullanmadığından emin olun. İşlevsellik olarak bir çok dijital ajans verilen işi kusursuz yaparken, yapılan kötü tasarımlardan dolayı, bir çok uygulamanın esnek olarak kullanılamadığına şahit oluyoruz.

Ne İstediğinizden Emin Olun!

Birçok ajans ile iletişime geçip, birçok ajanstan teklif alma sürecine girdiyseniz, önünüzde çılgın bir yol var. Ve bu yolda en doğru mobil uygulama ajansı ile iletişime geçmek, onla çalışmak zorundasınız! Seçeceğiniz ajansın önceki tecrübelerine güvenin. Referanslar size en doğru yolu gösterecektir. Fiyat konusunda çok uçuk kaçık olmadığı sürece, cimri davranmayın. Unutmayın! Kaçacağınız her harcama, ileride başınıza büyük bir bela olabilir!

Mobil Uygulama Bütçenizi Belirleyin!

Bir projeye başlamadan önce, proje bütçenizi mutlaka belirleyin. Bu doğrultuda yola çıkın. En ucuza bitireyim mantığıyla bir çok projenin aksiyona geçemeden, iptal edildiğini yaşıyoruz. Yazılım, maliyetli ve bir o kadar zor bir iştir.

Yani sonuç olarak: Madem ki iyi bir proje fikriniz var ve madem ki emin ellere emanet etmek istiyorsunuz mobil uygulama ajansınızı seçerken çok dikkatli olun.

Bizden söylemesi…

istcode
istcode
https://www.istcode.com