SEO Ajansı | Istcode 360° Dijital Ajans
Sosyal Medya Ajansı

SEO

Sosyal Medya Yönetimi

SEO Ajansı


Arama motoru sıralamalarını yükseltmek, anahtar kelimelerle dolu sayfalar üretmek ve arama motoru tanrılarına dua etmekten daha fazlasıdır.

Dönüşüm oranı 1.7% olan geleneksel yöntemlere kıyasla, %14,6 dönüşüm oranı sunan SEO, her stratejinin hayati bir parçasıdır.

Son derece rekabetçi olan sektörde altı yılı aşkın bir deneyime sahip olan Iscode diyor ki:


Türkiye'nin sunduğu en güçlü SEO hizmetini sunuyoruz.

İçerik, teknik optimizasyon ve domain optimizasyonunun güvenilir bir SEO stratejisi için birleştirilmesi gerekir. Uzman kadrosuyla SEO ajansımız, ziyaretçilerinizin niyetini ve dönüşüm oranını optimize etmeye devam etmek de dahil olmak üzere, web sitenizin maksimum performansı görmesini sağlar.


Çevrimiçi dünyada, birçok sektör uzmanı SEO’yu bilimsel bir sanat olarak görüyor. Hem bilişim hem de sanatın birleşimi olan web siteniz, güvenilir, sağlam ve benzersiz bir yaklaşımla başarıya gidecektir.


"Zaman kaybetmek için değil - sonuç veren SEO stratejileri oluşturmak için buradayız."

SEO Paketleri


Istcode olarak sizlere ihtiyacınıza yönelik tercih edebileceğiniz çeşitli SEO Paketleri hazırladık. Sitenize uygun olna paketi seçebilir, Google'da yükselmeye bir an önce başlayabilirsiniz.

Çalışmaya başladığımız standart hizmetlerin dışında size özel strateji oluşturulacak.

Ücretsiz SEO analizi ve SEO teklifi için buradan formu doldurun.

SEO işleminde Neler Yapılır?


9 Adımda Istcode ve SEO


Markanızı diğerlerinden daha önde tutmak, web sitenizi daha üst sıralara çıkarmak için iyi test edilmiş 9 adımlı bir işlem kullanıyoruz.


1. Sorunları Saptama ve Analiz

Mevcut SEO durumunuza bakıp, öne çıkarmak adına detaylı bir analiz yapıyoruz. Sonrasında size neyin iyi çalıştığını, neyin değişmesi gerektiğini söyleyeceğiz.

2. Rakip Analizi

Sektörünüzdeki diğer herkesin neler yaptığına bir göz atmaktan zarar gelmez. Rakiplerinizin stratejisini saptamak adına çeşitli istihbarat araçlarını kullanıp ne yaptıkları hakkında fikir edinmeye çalışacağız.

3. Hedef Tanımla

Sizinle birlikte çalışarak, hedef kitlenizi belirliyor, ilgi çekici müşteri kitleleri yaratıyoruz. Bu kullanıcıların dönüşüm yapmalarına yardımcı olacak.

4. Anahtar Kelime Seçimi

Web sitenize doğru kitleyi çekmek için doğru anahtar kelimeleri bulmak, araştırma ve sabır gerektirir. Yüksek kullanıcı isteği sunan, doğru insanları çeken terimler arayacağız.

5. SEO Stratejisi

Tüm temel bilgileri bir araya getiriyor ve işinizin başarısını, potansiyel müşterilerinizin gereksinimlerini ortaya koyan bir strateji hazırladık. Artık strateji boyunca size rehberlik edeceğiz.

6.Link Oluşturma

İyi zamanlanmış, anahtar kelime dostu, alakalı bağlantılar inanılmaz SEO sonuçları sağlayabilir. Kaliteli yazarlardan yaratıcı içerik kullanarak, çevrimiçi varlığınızı artırmak için bazı taktikler sunuyoruz.

7. Web Sitesi Optimizasyon

Web optimizasyonla, sitenizi arama algoritmaları ve kullanıcılar için hazırlıyoruz. Arama motoru robotlarına anahtar kelime sinyalleri göndermek için, içeriği, başlıkları ve açıklamaları, URL'leri ve dahili bağlantıları optimize ediyoruz.

8. Raporlama

İlerleyen stratejilerde toplu olarak daha iyi kararlar almamıza yardımcı olan anlamlı verilerle yaptığımız işin anlaşılmasını kolaylaştırıyoruz.

9. Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sıralamalarınızdan gelen trafiğin en iyi şekilde kullanılması, önceki sonuçlarınızın 10 katını verebilir. Ziyaretçi dönüşüm oranınızı en üst düzeye çıkarmak için ince ayar ve test yapmanıza yardımcı oluruz.
kapat

SEO Teklif Talebi

Sizlerle nasıl iletişime geçebiliriz?


Ad Soyad

*Hata


Web Sitesi

*Hata


E-mail

*Hata


Telefon

*Hata
SEO

Yükselmeye başlayalım mı?

SEO Fiyatları