Web Tasarım Ajansı | Istcode 360° Dijital Ajans
Web Tasarım Ajansı

WEB TASARIM

Web Tasarım

Web Geliştirme


En uygun teknolojileri kullanarak, markanıza uygun, modern, güvenli ve ölçeklenebilir web siteleri geliştiriyoruz.

Özel çözümler, kendinizi ve hizmetlerinizi daha iyi anlatmanıza, müşterilerinizin daha iyi kararlar almasına, daha etkin işbirliği yapmalarına, operasyonlarınızı düzene sokmanıza, kolaylıkla yönetebilmenize olanak sağladığı için işletmenize değer katacaktır.


Web Sitesi UI UX


UI/UX Önemi


Web sitesi tasarımlarına, memnuniyet verici kullanıcı deneyimleri oluşturmak için kullanıcı merkezli ilkeleri izliyor ve uyguluyoruz. Masaüstü ve mobil arayüz tasarımı, stil rehberi geliştirme, markalaşma ve daha fazlası için planlama yapıyoruz.

Müşterilerimiz için, web siteleri ve uygulamaların kullanılabilirliğini gerçek kullanıcılarla test ediyoruz. Kullanılabilirlik testi yapmadan, projeyi canlıya almıyoruz. Çözümlerimizin ne kadar kullanıcı dostu olduğunu kontrol etmek için A / B testleri ve senaryo testlerini kullanıyoruz. Sonuçlara dayanarak, gerekli kullanıcı arayüzü optimizasyonlarını öneriyoruz.

Halihazırda uygulanmış web siteleri için de danışmanlık sunuyoruz - iş hedeflerinizi ve mevcut dijital izinizi analiz ederek, sitenizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak optimizasyonlar ve ek işlevler öneriyoruz.


Web Sayfası Yaptırmak

%100 Responsive


Web yazılımları tamamen responsive olarak kodlanıp, tüm cihazlar için uyumlu halde teslim ediyoruz.


SEO Uyumlu


Bir web sitesi için en önemli şeyin SEO olduğunun farkındayız. Bu sebeple tüm web yazılımlarını SEO uyumlu olarak kodluyoruz.

Web Tasarım

YÖNETİM PANELİ


Siteniz ile birlikte teslim edilecek admin paneli üzerinden, gerekli güncellemeleri yapabilir, sitenizi güncel tutabilirsiniz.


SÜREKLİ DESTEK


Verdiğimiz hizmet süresince Istcode Müşteri Panelinden 7x24 ticket açabilir, destek talebinde bulunabilirsiniz.


SUNUCU


Tüm web siteleri Istcode sunucuları tarafından barındırılır. Sene boyunca düzenli yedeklemeler, bakım çalışmaları, yazılım güncellemeleri, saldırı koruma gibi hizmetler verilir.


DOKÜMANTASYON


Kolay kullanabilmeniz adına, proje özelinde video ve dokumanlar hazırlıyor, aklınızdaki "acaba"lardan arınmanızı sağlıyoruz.Sizi en iyi şekilde temsil edecek web tasarım çözümleri için, şimdi bize ulaşın.

kapat

Web Sitesi Teklif Talebi

Sizlerle nasıl iletişime geçebiliriz?


Ad Soyad

*Hata


Şirket

*Hata


E-mail

*Hata


Telefon

*Hata
Yeni Proje Talebi

Şimdi başlayalım mı?

Web Tasarım Ajansı İletişim